0 

Działamy już od 1994 roku i od tamtej pory obsłużyliśmy tysiące zadowolonych klientów. Doświadczenie zobowiązuje - wypracowaliśmy sobie więc pewne standardy. Kupując u nas, przede wszystkim:

Otrzymujesz fachową poradę - nie wyślemy Cię z pytaniami do producenta, nie przeczytamy Ci materiałów reklamowych czy informacji z katalogu. Chcesz dobrać odpowiednią moc kotła? Potrzebujesz dokładego wymiaru nie podanego w tabelach lub dokładniejszego zdjęcia? Dzwoń do nas!

Wiesz co kupujesz - każdy produkt jest dokładnie opisany. U nas zobaczysz szczegółowe zdjęcia (real photo). Udostępniamy też filmy więc możesz dokładnie przyjrzeć się wybranemu modelowi - nie kupujesz w ciemno!

Jesteśmy zawodowcami i cenimy profesjonalizm - nie wysyłamy towarów najtańszym możliwym sposobem ale korzystamy z usług sprawdzonych przewoźników.

Dlatego w tygodniu roboczym na przesyłkę czekasz 24 godziny a w razie jakichkolwiek opóźnień (bo w transporcie zdarzają się opóźnienia) czekasz 48 godzin i stale masz kontrolę nad tym gdzie znajduje się przesyłka bo udostępniliśmy Ci numer śledzenia.