0

Promocje
Więcej informacji
Mniej informacji
https://super-kociol.pl/6038-thickbox_org/czujnik-pogodowy-lider-kty.jpg

Czujnik pogodowy Lider KTY

  Czujnik temperatury zewnętrznej Zębiec   Czujnik temperatury zewnętrznej (pogodówka) przeznaczony do montażu w palnikach pelletowych Zębiec oraz kotłach Zębiec Topaz i Zębiec Koral . Montuje się go na zewnątrz budynku na ścianie północnej tak aby nie był narażony na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Czujnik odczytuje temperaturę na...    więcej...

92,00 zł

Dostępny

3 dostępnych     Ilość:

  Ilość:  

Ilość sprzedanych przedmiotów:
2
  • Produkt Czujniki temperatury

 

Czujnik temperatury zewnętrznej Zębiec

 

Czujnik temperatury zewnętrznej (pogodówka) przeznaczony do montażu w palnikach pelletowych Zębiec oraz kotłach Zębiec Topaz i Zębiec Koral.

Montuje się go na zewnątrz budynku na ścianie północnej tak aby nie był narażony na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Czujnik odczytuje temperaturę na zewnątrz i przekazuje informacje do sterownika kotła. Pozwala to na utrzymywanie założonej temperatury w budynku w zależności od zmian temperatury na zewnątrz. Stosowanie pogodówki zabezpiecza przed wychładzaniem i przegrzewaniem budynku.

W zestawie przewód instalacyjny 10 m.

Napisz opinię o produkcie


Czujnik pogodowy Lider KTY

Czujnik pogodowy Lider KTY

  Czujnik temperatury zewnętrznej Zębiec   Czujnik temperatury zewnętrznej (pogodówka) przeznaczony do montażu w palnikach pelletowych Zębiec oraz kotłach Zębiec Topaz i Zębiec Koral. Montuje się go na zewnątrz budynku na ścianie północnej tak aby nie był narażony na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Czujnik...

 

Producent udziela:

- 2 letniej gwarancji na sprawne działanie i trwałość kosza.

Gwarancja jest liczona od daty zakupu.

 

Czujnik pogodowy Lider KTY

Brak metod dostawy dla tego produktu.